Zasady rejestracji

PRZYCHODNIA „SANA-MED” świadczy usługi medyczne od poniedziałku do piątku w godzinach od 700 do 1800.

Rejestracja Pacjentów PRZYCHODNI „SANA-MED” odbywa się osobiście, telefonicznie lub za pomocą osób trzecich od poniedziałku do piątku w godzinach od 700 do 1800 oraz za pośrednictwem rejestracji elektronicznej.

Uwaga! Rejestracja do Działu Fizjoterapii odbywa się osobiście, telefonicznie lub za pomocą osób trzecich od poniedziałku do piątku w godzinach 1300 do 1800.

Pacjenci rejestrowani są na określone godziny, jednak ze względu na specyfikę porad medycznych dopuszcza się przesunięcia czasowe.

Zgodnie z warunkami zawartymi z Narodowym Funduszem Zdrowia, transport sanitarny dla Pacjentów zapewniany jest od poniedziałku do piątku w godzinach  od 800 do 1800.

Wizyty domowe realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1800, po wcześniejszym zgłoszeniu ich  w Rejestracji.

Pacjenci do Poradni Specjalistycznych rejestrowani są na określone terminy.

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych: podjazd dla wózków inwalidzkich, winda dla osób niepełnosprawnych (obok rejestracji), toalety dla osób niepełnosprawnych, wyznaczone miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych.